Jak správně seřídit okna

Každý výrobek potřebuje běžnou údržbu a seřízení, není tomu jinak u oken a dveří. Každoroční seřízení, vyčištění a promazání kování, impregnace těsnění a zkouška těsnosti celého výrobku Vám výrazně prodlouží životnost Vašich oken a dveří.

Usilujeme o to vždy dostát svým závazkům. Pro svoje zákazníky zajišťujeme plně fungující záruční a garanční servis. Náš servisní pracovník je připraven okamžitě reagovat a vyhovět Vašim požadavkům. Záruční opravy se vždy řídí dle podmínek uvedených v konkrétní smlouvě o dílo. Aktuální záruční podmínky naleznete zde. Seřízení není bráno jako reklamace.

Rádi Vám okna a dveře odborně seřídíme

Stačí vyplnit níže uvedený formulář, ten odeslat a my se Vám ozveme.

Náš technik při prvním servisním zásahu provede kompletní servis a navrhne další termín servisní prohlídky. Váš požadavek budeme evidovat a pravidelně Vás budeme kontaktovat s touto nabídkou. Každoroční seřízení, promazání, impregnace těsnění a zkouška těsnosti celého výrobku vám výrazně prodlouží životnost Vašich oken a dveří. Servis a opravy provádíme i na příslušenství, rolety, žaluzie apod.

Tuto běžnou údržbu oken a dveří nyní získáte za těchto cenových podmínek.
Při větším počtu bytových jednotek, nebo jiném požadavku Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku.

Pro vaší představu uvádíme aktuální ceník.

Ceník oprav a seřízení:
seřízení jednoho křídla  - okno / dveře, dle náročnosti 80 - 150 Kč/ks 
hodinová sazba (servis oken, opravy oken apod.) 400,- Kč/hod

 

Dopravní náklady:
paušál číslo 1. (Slaný, Velvary, Smečno, Peruc …  0 - 10 km 150,- Kč
paušál číslo 2. (Kladno, Roudnice nad Labem, Kralupy n.Vl.… 11 - 25 km 300,- Kč
paušál číslo 3. (Praha bez omezení, Louny, Rakovník ...   26 - 100 km  500,- Kč
výpočet dle skutečné vzdálenosti, počítá se jen cesta k zákazníkovi nad 100 km   10,- Kč/km
havarijní výjezd = okamžitý zásah servisního technika, počítají se obě cesty   10,- Kč/km

 

Výpočet počtu ujetých kilometrů se stanovuje z adresy Zlonice, K Vypichu 551. Mimo havarijní výjezd se vždy počítají jen cesty k zákazníkovi. Všechny uvedené ceny jsou bez 21% DPH. Na přání vytvoříme zdarma konkrétní nezávislou cenovou nabídku. Ceny lze stanovit individuálně dle složitosti úkonu a stavu výrobků.

Cena za garanční prohlídku (prodloužení záruky) se stanovuje jako paušální částka a účtuje se za každé okenní / dveřní křídlo. V ceně garančního úkonu je zahrnuto, kompletní seřízení daného výrobku, vyčištění kování od prachu a nečistot, promazání kování, kontrola těsnosti křídla, impregnace těsnění, případné seřízení příslušenství (samozavírač, žaluzie, sítě). 

 

Objednat seřízení oken 

Sjednat seřízení oken