Jak vybrat nové dveře

Vchodové dveře dělíme do dvou základních kategorií.

1. DVEŘE DĚLENÉ SLOUPKY

Dveře dělené sloupky se vyrábí celé v našem výrobním závodě. Tyto dveře se zpravidla dělí vodorovnými, nebo svislými sloupky a mohou být zcela na přání zákazníka – viz níže nejpoužívanější. V těchto dveřích může být také použita plastová výplň, ale pouze jednoduchá hladká, nebo se mohou místo skla použít plastové palubky, případně lze do dveří nainstalovat vlez pro psy a kočky apod.

2. DVEŘE S PLASTOVOU VÝPLNÍ

Dveře s okrasnou plastovou výplní se vyrábí také v našem výrobním závodě, ale vlastní výplň dveří vyrábí náš dodavatel. Plastovou výplň si zákazník od našeho dodavatele, výrobce výplní vchodových dveří, vybere dle jeho nabídky a my tuto výplň do dveří po vlastní výrobě rámu a křídla nainstalujeme (zasklíme místo skla). Výplně dveří mohou být v kombinaci s ocelovými detaily a různých tvarů skla a zajímavých rámečků a kombinací barev.

Pro přesnější kalkulaci vchodových dveří doporučujeme osobní jednání, na kterém každému zákazníkovi představíme možnosti kování a jiných volitelných doplňků. Vchodové dveře jsou důležitým prvkem každého rodinného domu, proto je důležité vyhodnotit všechny možné varianty. Kontaktujte naše obchodníky a nechte si zdarma vypracovat konkrétní cenovou nabídku.

Proč nakupovat u nás