Vyberte jednu z možností
Pro přihlášení k odběru novinek, vyplňte E-mail a klikněte na Přihlásit.

Plastová okna

NOVINKA DUBEN 2017

Nový profilový systém GEALAN-KUBUS® klade důraz na design a výrazné prosklení. Křídlo je maximálně ukryté a vy se můžete těšit z čistých linií a více světla v interiéru. Jedinečnost tohoto produktu podtrhuje kombinace vlepování skla STV® a jádrové vypěnění IKD®.

Určeno pro pasivní domy

Pro moderní velká okna doporučujeme použít zesílený rám, opatřený velkou výstuhou a jádrovým vypěněním IKD. Velký rám v kombinaci s okenním křídlem S9000 a správným výběrem zasklení, nám zajistí hodnoty požadované pro pasivní domy. 

Určeno pro Váš nový RD

Hluboké zasklení zabraňující rosení skla, stavební hloubka 83mm, tři těsnící roviny, výborné izolační vlastnosti... to vše by mělo umět vaše nové okno. Systém S9000 se díky těmto inovativním detailům stává lídrem v naší nabídce pro moderní rodinné domy.

Výhodná cena, osvědčená kvalita

Dostupnost, výhodná cena a osvědčená kvalita jsou výsady okenního systému S 8000. Šest komor v rámu i v křídle se stavební hloubkou 74mm zajišťuje výborné izolační schopnosti. Volitelné je jak dvojsko, tak samozřejmně i trojsklo. Jednoduchá údržba vnitřního rámu okna.