Okna bez starostí

VIZE VORLÍČEK-PLAST

Vážený zákazníku,

náš dlouhodobý cíl je dodávat výrobky a služby, které budou pro naše zákazníky plně prospěšné a bez dalších nepříjemných starostí. Vždy od nás naši zákazníci dostávali doporučení a rady, ale někdy bohužel marně. Naše dvacetileté zkušenosti nám ukazují chyby, které se v minulých letech díky tlaku na cenu a rychlost dodávky stávaly. Proto jsme se rozhodli nedělat kompromisy a nabízet výrobky a služby v provedení, kterému opravdu věříme.

Sdílejte prosím naše dlouholeté zkušenosti a trvejte na níže uvedeném provedení, vyplatí se to.

Roman Vorlíček
obchodní ředitel

VORLÍČEK-PLAST s.r.o.
ve Zlonicích dne 01. 11. 2015

Zastavte se u nás, rádi vás provedeme areálem a představíme moderní technologii

NAŠE NABÍDKA

 

VLEPOVANÁ SKLA
Nově svým zákazníkům nabízíme vlepená skla do křídla. Použitím této novinky náš zákazník dostává okna bez starostí se zcela novými vlastnostmi. Vlepením skla se výrazně zvyšuje ochrana proti vloupání, okenní křídla mají lepší stabilitu, snižuje se koeficient Uw a zvyšuje celkový zvukový útlum.


SPRÁVNÁ MONTÁŽ
Držíme se hesla - Kvalitní okno dělá kvalitní montáž. Montáž provádíme výhradně podle povinné technické normy ČSN 74 6077, která nařizuje použití PUR pěny jako tepelného izolantu a parotěsných a paropropustných fólií jako spojení okna s domem. Volbou této správné montáže získáte okna bez starostí.


KVALITNÍ SERVIS
Kvalitní výrobky s dlouhodobou životností vyžadují pravidelnou údržbu. O každého našeho zákazníka se postaráme, každoroční placenou garanční prohlídkou mu zajistíme okna bez starostí a navíc od nás obdrží prodlouženou záruku až na deset let.