Vyberte jednu z možností
Pro přihlášení k odběru novinek, vyplňte E-mail a klikněte na Přihlásit.

Pracovní doba:

Po – Pá  - 7:00 – 15:30 hod
Tel: 312 591 724
E-mail: servis@vorlicek-plast.cz

 

NABÍDKA ZDARMA!

Aktuality

Ochrana před sluncem a nepříjemným větrem, to je screen roleta.
Podívejte se na jednu z našich realizaci a neváhejte si od nás vyžádat cenovou nabídku.

Jako první výrobce v ČR můžeme nabídnout svým zákazníkům nový unikátní okenní systém GEALAN KUBUS. Výroba je nastavena, certifikáty jsou vydány a první zakázka je podepsána, co víc si přát.

Bezbariérové balkónové dveře = HST posuvný portál. Řešení, které ocení každy uživatel.

Podívejte se na jednu naši realizaci těchto dveří.

Na základě detailní kontroly celého průběhu výroby oken a dveří se nám podařilo získat prestižní certifikát kvality GQZ. Naše výrobky jsou vyráběny dle systémových předpisů firmy Gealan a tímto dosahují vysoké kvality a užitné hodnoty. 

 

Tak máme konečně "svůj" fotbalový tým.
Podpořili jsme mladší žáky z fotbalového týmu SK ZICHOVEC a pomohli jsme jim pořídit nové dresy.
Sportu zdar !!!

Tímto si dovolujeme Vás co nejsrdečněji pozvat na návštěvu našeho stánku na největším stavebním veletrhu FOR ARCH 2016, konaném ve dnech 20 - 24. 9. 2016.

Naši expozici najdete na výstavišti v Praze – Letňanech, v hale č. 3 na stánku č. A12.

Navštivte naší novou vzorkovou prodejnu ve Slaném Palackého 623. Dozvíte se nejnovější trendy v oblasti plastových oken, nebo si detailně prohlédnete řez správně namontovaným oknem apod. Denně máme otevřeno od 7:30 do 16 hod. tel 605 201 936.

Na začátku roku 2016 naše rodinná firma udělala další významný krok ke zkvalitnění a zrychlení výroby plastových oken a dveří. V průběhu první kvartálu roku 2016 jsme postupně vyměnili všechny klíčové stroje ovlivňující kvalitu našich výrobků.

Vážený zákazníku,

Tímto si dovolujeme Vás co nejsrdečněji pozvat na návštěvu našeho stánku na stavebním veletrhu FOR ARCH 2015, konaném ve dnech 15. - 19. 9. 2015.

Přinášíme Vám další krátké video z naší výroby.

Přinášíme Vám další krátké video z naší výroby.

Podívejte se na tuto aktualitu na našem webu a nahlédnete do výroby naší firmy.

Přinášíme Vám další krátké video z naší výroby plastových oken a dveří.

Máte před sebou výměnu oken?

Co to znamená DB 703 ?? 

Jedná se o označení unikátní barvy. DB 703 je speciální barva, kterou dlouhou řadu let exkluzivně využívaly pouze německé dráhy - odtud značení DB = Deutsche Bahn.

PŘI OBJEDNÁNÍ PLASTOVÝCH OKEN V ZIMNÍM OBDOBÍ UŠETŘÍTE !!!

klikni na banner a dozvíš se víc :-)

Všem zákazníkům a obchodním partnerům děkujeme za spolupráci v roce 2014, přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů v Novém roce 2015.

Naše společnost se stala partnerem evropského výrobce garážových vrat a vchodových dveří firmou Hörmann. Od ledna 2015 svým zákazníkům začneme nabízet produkty této rodinné firmy :-).

Začátkem roku 2013 jsme zahájili spolupráci s nezávislým hodnotícím portálem Hodnocení – práce.cz Každého našeho zákazníka po ukončení zakázky požádáme o hodnocení naší práce.

Přinášíme reportáž z jedné z prvních montáží nového okenního systému S 9000 FUTURA.

Na základě výsledku výběrového řízení naše firma podepsala smlouvu o dílo na výměnu oken v 57 bytových jednotkách v bytovém domě v Roztokách u Prahy.

Novinka, která vás osloví. Jedná se opravdu o zdařilou imitaci dekoru dřeva s názvem AnTEAK. Tento nový moderní dekor má obrovský úspěch v Německu a Rakousku a nyní ho můžeme nabídnout i našim tuzemským zákazníkům.

Reportážní video z montáže oken.

Zajímáte se o novinky v oboru plastových vchodových dveří?

Máte zájem se dozvědět jak vyrábíme vchodové dveře s vlepovanou výplní?

Přinášíme několik obrázků našeho stánku na veletrhu FOR ARCH 2014, který se konal od 16. do 20. září.

Správná montáž oken je důležitá a neměla by se podceňovat. Od května 2014 je povinost každého výrobce vždy montovat okna s použítím parotěsné a paropropostné pásky (nebo podobného řešení). Podívejte se na záznam pořadu 

Tímto si dovolujeme Vás co nejsrdečněji pozvat na návštěvu našeho stánku na stavebním veletrhu FOR ARCH 2014, konaném ve dnech 16. - 20. 9. 2014. Naši expozici najdete na výstavišti v Praze – Letňanech, v hale č. 3 na stánku č. B 12.

Prodáváte, nebo chcete prodávat plastová okna a dveře? Nabízíme vám kompletní technickou podporu, vybavení vzorkovny, zařazení do našeho informačního systému.