Český výrobce oken a dveří
Aktuality a zajímavosti najdete zde.

Plastová okna a dveře

Jsme tradiční výrobce plastových oken a dveří. Okna a dveře vyrábíme a montujeme již od roku 1997.

 • Český výrobce:
  Máme vlastní výrobní linku s kapacitou 150 kusů okenních jednotek denně. Ročně obsloužíme okolo 3.100 zákazníků, pro které vyrobíme cca 20.000 ks okenních jednotek. Přesvědčte se sami, v jakém prostředí se vyrábějí plastová okna pro vás!
  VÍCE ZDE >
 • Cena a kvalita:
  Svým zákazníkům dodáváme vysokou kvalitu za nejnižší možnou cenu. Pravidelně sledujeme vývoj na trhu s okny a porovnáváme ceny konkurence. Nechte si od nás vyhotovit zdarma nabídku na okna a dveře a podívejte se jak si stojíme. VÍCE ZDE >
 • Fungující servis:
  Pro svoje zákazníky zajišťujeme plně fungující záruční a pozáruční servis. Náš servisní pracovní je připraven okamžitě vyhovět vašim požadavkům. Servis oken nabízíme i pro okna, která jsme nevyrobili. VÍCE ZDE >
 • Plastová okna - seřízení:
  O každý výrobek je nutné pečovat. Seřízení oken a dveří není bráno jako závada, jedná se o běžnou údržbu, ale u nás jako nadstandardní službu nabízíme jedno seřízení všech výrobků zdarma. VÍCE ZDE >
 • Osobní přístup:
  Držíme se tradičních hodnot. Naše rodinná firma vyrábí plastová okna a dveře od roku 1997. Vždy klademe důraz na kvalitu a spokojené zákazníky.
  ZEPTEJTE SE NÁS >
 • Prohlídka výroby:
  Garantujeme, že všechna plastová okna a dveře jsou vyrobena v našem výrobním závodě v ČR ve Zlonicích u Slaného. Přijďte se podívat na kvalitu naší výroby. Zájemcům oznámíme přesný termín zahájení výroby jejich oken.
  VÍCE ZDE >
 • Zimní uskladnění:
  Využijte akčních zimních cen a nechte si od nás plastová okna vyrobit v předstihu. My vám plastová okna zdarma uskladníme a dle dohody namontujeme.
  VÍCE ZDE >

Záruční a pozáruční servis na plastová okna, seřízení oken

Naším zájmem je dodat vám kvalitní plastová okna za nejnižší možnou cenu. Velký důraz klademe na následný servis všech našich výrobků. Každý náš zákazník má smluvně zajištěno jedno seřízení pro okna a dveře zdarma.

Zdarma vám vypracujeme nezávaznou nabídku na výrobu a montáž oken a dveří.

Vyberte jednu z možností
Pro přihlášení k odběru novinek, vyplňte E-mail a klikněte na Přihlásit.
Pokračovat
 
 
 
"Naše strategie – individuální řešení a kvalitní servis."
 

Nebojíme se hodnocení naší práce.

Začátkem roku 2013 jsme zahájili spolupráci s nezávislým hodnotícím portálem Hodnocení – práce.cz Každého našeho zákazníka po ukončení zakázky požádáme o hodnocení naší práce. Všechny vyjádření pečlivě analyzujeme a následně zlepšujeme naše služby a nabídku. Chceme být nejlepší v našem oboru, proto musíme znát názor našeho zákazníka. Podívejte se, jak nás zákazníci hodnotí, nejsou to vybrané reference, jedná se o upřímné a objektivní vyjádření. Všechny obdržené hodnocení najdete na roletce vlevo.

 • Naše nabídky jsou vždy srozumitelné a za nejnižší možnou cenu v dané kvalitě výrobku.
 • Zákazníkovi vždy nabízíme několik variant a provedení - nabídka plastových oken.
 • Klademe důraz na řešení detailů a seznámení zákazníka s každým možným řešením.
VORLÍČEK-PLAST s.r.o. - Kvalitně hodnocená firma
"Každý zákazník hledá kvalitu a spolehlivost"
 
Kontakt

Volejte zdarma naší centrální infolinku 800 555 339.

Z důvodu zvyšování kvality poskytovaných služeb doporučujeme volat telefonní číslo na naší centrální infolinku na které se Vám budeme plně věnovat. Každému nabízíme zdarma a nezávazně návštěvu našeho technika, který Vám vybere správné řešení a připraví nabídku. Nebo si můžete sami vyžádat nabídku zdarma, případně je vám k dispozici seznam obchodních míst kde zakoupíte naše výrobky.

Form button
Obchodní místa

Kontaktní formulář

Pokud Vás zajímají další podrobnosti ohledně našich produktů, nebo máte jiné dotazy, kontaktujte nás prosím pomocí tohoto formuláře. 

CAPTCHA
Kontrolní kód - ochrana před roboty
16 + 1 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.